Alanında uzman profesyonel ekiplerimizle, iş ortaklarımıza sorunun tespiti, çözüm önerisi ve uygulama hizmetleriniz sağlamaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar, müşteri memnuniyetini ana hedef alarak; doğru bilgilendirme, kaliteli hizmet ve zamanında teslim prensiplerimizden taviz vermeden ülkemizde lider marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Kovmatik, Fare kontrol ürünlerinde var olanın aksine geliştirilmiş alternatif çözüm hizmetleri sunar. Kategorilerinde dünyanın lider markaları olan SWISSINNO ve BIRD-X’in hem Türkiye’ye hem de komşu ülkelere satış distribütörlüğünü yapmaktadır. Kuş kontrol yöntemlerinde dünyada gelişen teknolojileri takip ederek, çözüme destek sağlayacak bir çok markanın da projesel çözümlerini sunmaktayız. Yaşamın her noktasında farelerle lgili ciddi problemlerin yaşanması üzerine ultrasonik çözümleri Türkiye’ye sunan Kovmatik, 2012 yılında kurulmuştur. Ülkemizin ihracatından üretimine kadar olan pek çok noktasındaki açığı doldurma hedefi ile yola çıkan markamız, pazara girdiği günden itibaren her yıl katlanarak büyümeye devam etmektedir. 

 

Başarımızı, kuruluşumuzdan bugüne kadar iş ortaklarımızla kurduğumuz güçlü ve sarsılmaz güven bağına borcluyuz. Ana hedefimiz, her zaman  müşteri memnuniyeti oldu ve bu prensibimizden asla vazgeçmedik. Ürün satışımızın yanı sıra Teknik Destek Hizmetimiz ile ürünlerimizin kontrolünü sağlıyor, ArGe Ekibimizle ürünlerimizi geliştiriyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyetini, ana hedefimiz olarak belirledik.

img img

Have Any Question ?

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet .

top