blog_img
  • 30

2019

Ultrasonik Haşere Kovucu

Kovmatik Haşere Kovucu

Haşere kovucu ultrasonik ışınlar sayesinde ortamda bulunan böcek, fare, karınca ve diğer hayvanları yok eden, onların içeri girmesini önleyen bir cihazdır. Haşere kovucu cihaz 150 metrekarelik bir alana tek başına yetebilmektedir. Daha fazla metrekarelik alanlarda bir tane daha cihaz bulundurmak gerekir fakat bu cihazların farklı konumlara yerleştirilmesi önemli bir detaydır. Örneğin evin bahçesi, terası ya da balkonu varsa bir adet daha cihaz bulundurmakta fayda var.

Haşere kovucu cihazını yerden 40 metre yukarıya yerleştirmekte fayda var çünkü bu şekilde daha iyi verim alınıyor. Bu cihaz nerede bulunursa bulunsun tüm evin içerisini koruyabilecek kapasiteye sahiptir. Evin diğer ucunda dahi böcek olsa bunun yok olmasını sağlayabilir. Bu cihaz 100 mA akım ile çalışmakta olup 4 ayrı uç ile sinyal gönderebilmektedir.

 

Uzun Yıllar Etkili Haşere Kovucu

Haşere kovucu 10 yıl etkili bir cihazdır ve bu sayede uzun yıllar boyu kullanılabilir. Herhangi bir arıza verdiğinde firmanızın yetkili servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Cihaz 24 saat etkili olur ve bunun için ‘’aç’’ düğmesine basmanız yeterlidir. Bu sayede gün boyu ortamı böceklerden korur hatta duvar içlerine bile etki gösterebilmektedir. Hatta yarasa, kuş ve yılan gibi hayvanlara karşı da etkisini göstermektedir.

Bu cihaz yalnızca hayvanların duyabileceği tiz bir ses göndererek onların korkmasına, rahatsız olmasına yol açar ve gönderdiği ultrasonik ışınlar sayesinde onların ortama girmesine engel olur. Fakat bu ses ortamdaki kişiler tarafından duyulmaz ve kesinlikle çocuklara ya da yetişkin bireylere zarar vermez. Bu nedenle rahatlıkla kullanılabilir.

 

Kovmatik’den Ürünü Satın Alabilirsiniz

Kovmatik güvenli bir şekilde haşere kovucu satışı yapmaktadır. Ürünlerimiz %100 kalite ile satılmaktadır ve kapıda ödeme yöntemi ile sitemizden haşere kovucu satın alabilirsiniz.

 

Bir Sorunuz mu Var ?

E-Posta adresinizi bize gönderin biz sizinle iletişime geçelim.

top