blog_img
  • 30

2019

Fare ve Haşerelerin Çözümü Kovmatik

Kovmatik Fare Kovucu

 Haşereler hem mikrop barındıran yerlere hem de gıdalara sürekli temas halinde olurlar. Bu durumda aldıkları mikropları gıda ve suyolu ile insanlara bulaştırmalarına neden olur. Çok ciddi sorunlarla karşılaşmamak için haşere sorununu olabildiğince hızlı çözüp, haşerelerin uğradığı yerleri dezenfekte etmek gereklidir.

 

Haşerelerden Kurtulmak İçin Kovmatik Haşere Kovucular

Fare, hamam böceği haşerelerden kurtulmak için pek çok yöntem vardır elbette. Bazı yöntemler kesin çözüm sunarken bazı yöntemler ise haşere problemi ile tekrar karşılaşmaya neden olabilmektedir. İlaçlama en yaygın haşerelerle savaşma yoludur. İlaçlama yapılırken mutlaka alanında uzman, insan sağlığını korumayı ilk amaç edinen bir ilaçlama firması ile çalışmak gereklidir. İlaçlama haşerelere bazen kesin çözüm olurken bazen tekrar tekrar bu işlemin yapılması gerekebilmektedir. İlaçlama yönteminin en büyük dezavantajı ilaçlama da kullanılan kimyasallardır. Bu kimyasallarla temas etmemek için ilaçlama yapılan mekândan bir süre uzak kalmak gibi bazı tedbirler gerekebilir.  Ama teknolojinin gelişiminin her alana olduğu gibi haşerelerle başa çıkma alanına da büyük katkısı olmuştur.

 

Kovmatik Fare Kovucu Nedir?

Fare ve bazı haşereleri yüksek desibelde ses ile uzaklaştıran cihazlar üretilmiştir. Bu fare kovucu yaydığı 120 desibellik ses ile haşerelerin kendilerini hasta hissedip bulundukları ortamı terk etmelerine neden olmaktadır. Fare Kovucu bu cihazların yaydıkları ses desibeli insan, bitki ve evcil hayvanların duyabileceklerinden oldukça yüksek olduğu için onların sağlığına hiçbir zararı yoktur. Firmanın ürettiği bu cihazlar haşerelerden kurtulmanın kesin yoludur. Fareler bu cihazın yaydığı ses dalgaları sonucu herhangi bir kimyasal kullanmanıza gerek kalmadan kesin olarak yaşam alanlarını terk etmektedirler. Fiyat olarak ve kullanılan enerji olarak da bu cihazlar ekonominize bir zarar vermeyecek uygunluktadır. Kovmatik Fare kovucu cihazı tercih etmek için firmamıza mutlaka uğrayın.

Bir Sorunuz mu Var ?

E-Posta adresinizi bize gönderin biz sizinle iletişime geçelim.

top