blog_img
  • 30

2019

Fare ve Haşere Kontrolü Nasıl Olmalı?

Kovmatik Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu

Ultrasonik fare ve haşere kovucu ultrasonik sistem ile çalışan bir cihazdır. Bu cihazlar 100-150 metrekareye kadar etkilidir. Böylece geniş bir evi böcek ve farelerden koruyabilecek kadar etki gösterir. Bu cihazlar 100 mA akım ile çalışırlar. 4 ayrı bağımsız çıkışı ile senkronize saldırı düzenler ve ortamdaki tüm fare böcekleri yok eder. Bu cihazlar 10 yıl boyunca rahatlıkla kullanılabilir çünkü kullanım ömrü uzundur.

Kovmatik Ultrasonik fare ve haşere kovucu diğer cihazlar gibi sadece fişe takınca değil gün boyu etkili olarak çalışır. Yani bunun için bir şey yapmanıza gerek yok çünkü o otomatik olarak kendini saldırıya adapte eder. Üstelik çok büyük bir cihaz da değil, ortalama bir kiloya yakındır ve ebatı küçük olduğu için fazla yer kaplamaz.

 

En Tenha Noktalarda Bile Kullanılıyor

Ultrasonik fare ve haşere kovucu duvarın içine bile etki gösterebiliyor. Evin en tenha köşelerinde bulunan sivrisinekleri bile yok edebiliyor. Bu cihaz fare, hamamböceği, karınca, örümcek, yarasa, akrep ve yılan gibi hayvanlarda etkisini gösterir. Bu cihaz istenmeyen hayvanların bağışıklık kazanamadığı ve saniyesinde etkilendikleri tek cihazdır.

Bu cihaz çalışırken ses çıkarmadığı için ayrıca bir avantaj sağlar. Sadece hayvanların duyabileceği bir ses seviyesine sahip olup sinir sistemlerine karşı da etkilidir. Ultrosonik olması evde bulunan kişilere hiçbir şekilde zarar vermez. Böylece insan sağlığına zararlı olan sinek ilacı, çeşitli kimyasallar ve kapanlara ihtiyaç olmadan evinizden istenmeyen bcek ve fareleri uzaklaştırabilirsiniz.

 

Kovmatik’den Destek Alabilirsiniz

Sizler de evinize en iyi şekilde fare ve böcek kovucu almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere güvenli ve kaliteli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Bir Sorunuz mu Var ?

E-Posta adresinizi bize gönderin biz sizinle iletişime geçelim.

top