blog_img
  • 30

2019

Fare Kovucu Cihazlar

Kovmatik Fare Kovucu

Fare kovucu ultrasonik ışınlar ile çalışan bir cihazdır. Ortamdaki istenmeyen farelerin yok olmasında ve bir daha asla o ortama girememelerinde oldukça etkilidir. Sadece hedefteki farelerin duyabileceği bir sese sahip olup onları rahatsız eder, korkutur ve mecburen ortamı terk etmelerini sağlar. Fakat bu sesi kesinlikle insanlar duyamaz onlara göre cihaz çok sessiz çalışır.

Fare kovucu hiçbir şekilde insanlara, çocuklara ve evde bulunan bitkilere zarar vermez. Aslında hayvanlara da zarar vermez, sadece rahatsızlık hissi vererek ortamdan uzaklaşmalarını sağlıyor. En azından ne olduğu bilinmeyen kimyasal sprey ve ilaçları kullanmak yerine bu cihazı kullanmak çok daha faydalı ve rahattır.

 

Cihazı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cihaz 150 metrekarelik bir alanda etkisini gösterir. Teras, dubleks ve tripleks evlerde yeni bir cihaza ihtiyaç duyulur. Bununla birlikte ilk 10 günde fare artışı fark edebilirsiniz, bu durumda cihazın ne kadar etkili olduğunu gösterir. Cihaz 24 saat çalışarak ortamdaki farelerin yok olmasını sağlar. Cihaz tamamen sessiz çalışma kapasitesine sahiptir bu nedenle ortamda bulunan kişilere rahatsızlık vermez.

Cihazı evin herhangi bir köşesine koyabilirsiniz çünkü nerede olursa olsun etkisini gösterecektir. Cihaz farelerin dışarıdan içeri girmesini önler ve onları kesinlikle içeride barındırmaz. Yalnız dikkat etmeniz gereken tek nokta cihazı yerden 30-40 metre yukarı koyarsanız daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylece daha verimli sonuç elde edebilirsiniz.

 

Kovmatik’den Destek ve Ürün Alabilirsiniz

Kovmatik uzun zamandır fare kovucu satışı yapmaktadır. Bugüne kadar pek çok müşteriye bu cihazı sattık ve herkes üründen memnun kaldı. Ürünümüz son derece kaliteli ve 10 yıla kadar dayanabilecek kapasitededir. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir, sipariş vermek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Sorunuz mu Var ?

E-Posta adresinizi bize gönderin biz sizinle iletişime geçelim.

top