blog_img
  • 30

2019

Evde Böcek Sorunu

Evdeki Böceklerden Kurtulma

Evde gezen bir böcek çok rahatsız edici bir durumdur. Hele ki böceklere karşı fobisi olan kişiler bu durumdan hiç hoşlanmaz ve ondan kurtulabilmek için çeşitli yöntemlere başvurur. Bu yöntemler geçici bir yol olduğu için anlık olarak öldürür ve yine temizliği size kalır. Bununla birlikte içeriye böceklerin girmesini önlemez sadece içeride olan böceklerin ölmesine yol açar. Evdeki böcekten kurtulma için en etkili yöntem haşere kovucu almaktır. Haşere tüm böcek türlerini kapsamaktadır ve bu cihaz da tüm böceklere etki gösterir.

Hamamböceği, tahtakurusu, yılan, akrep, karınca, sinek ve örümcek gibi hayvanların her birine etki göstererek içerideki hayvanların dışarı çıkmasını, dışarıdaki hayvanların içeri girmemesini sağlar. Böylece eviniz her daim güvende olur ve her an bir yerlerden böcek çıkacak diye korku yaşamanıza gerek kalmaz.

 

Haşere Kovucu Etkisi Güvenilir mi?

Evdeki böcekten kurtulma konusunda etkili bir yöntem olan haşere kovucu ortama gönderdiği ultrasonik sesler ile hayvanların korkmasını, stres altına girmesini sağlayarak onları ortamdan uzaklaştırır. Bu ses dışarıdan da duyulduğu için cesaret edip içeri giremezler. Bu ultrasonik sesi ortamda bulunan kişiler duyamaz çünkü cihaz sessiz çalışır. Bu ses oldukça tiz bir sestir ve yalnızca hayvanlar duyabilir.

Oldukça güvenilir bir yöntem olan haşere kovucuyu zeminden 40 metre yukarıya koyarsanız daha etkili bir sonuç alırsınız. Bu cihazı aldığınızda yaklaşık 10 yıl boyunca evinizi böceklerden korumuş olursunuz. Dikkatli kullanıldığı takdirde son derece etkilidir ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Sizler de evdeki böcekten kurtulma yöntemi olan haşere kovucuyu kullanmak istiyorsanız firmamızdan temin edebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemimiz ile güvenli bir şekilde ürünü satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Bir Sorunuz mu Var ?

E-Posta adresinizi bize gönderin biz sizinle iletişime geçelim.

top